
DelphiSteering Center Link
Part #: TL2021 $128.62
Call for Availability: +1 (833) 363-1938
Login for personalized shopping
Description & Specs
Steering Center Link
| Name | Specs |
|---|---|
| Color | Black |
| Finish | Painted |
| Grade Type | Regular |
| Length | 62.0 mm |
| Material | Steel |
| Maximum Diameter | 22.0 mm |
| Mount Stud Quantity | 2 |
| Mounting Hole Diameter | 12.6mm |
| Mounting Hole Quantity | 2 |
| Shaft Diameter | 25.0 mm |
| Stud Thread Diameter | 14.0 mm |
Vehicle Fitment
| Years | Vehicle | Drive Types |
|---|---|---|
| 1984 - 1988 | Toyota Pickup | RWD |