
DelphiSuspension Stabilizer Bar Bushing Kit
Part #: TD1489W $17.72
Login for personalized shopping
Description & Specs
Suspension Stabilizer Bar Bushing Kit
| Name | Specs |
|---|---|
| Bushing Quantity | 2 |
| Color | Black |
| Grade Type | Regular |
| Height | 35.0 mm |
| Inside Diameter | 16.0 mm |
| Material | Rubber |
| Outside Diameter | 30.0 mm |
| Width | 39.0 mm |
Vehicle Fitment
| Years | Vehicle | Drive Types |
|---|---|---|
| 2007 - 2012 | Lexus ES350 | FWD |
| 2007 - 2011 | Toyota Camry | FWD |
| 2006 - 2012 | Toyota Avalon | FWD |