
DelphiCoil Spring Insulator
Part #: TD4656W $34.04
Login for personalized shopping
Description & Specs
Coil Spring Insulator
| Name | Specs |
|---|---|
| Color | Black |
| Inside Diameter | 50.5 mm |
| Material | Rubber |
| Outside Diameter | 178.0 mm |
| Shape | Round |
| Thickness | 20.3 mm |
| Universal Or Specific Fit | Specific |
| Width | 178.0 mm |
Vehicle Fitment
| Years | Vehicle | Drive Types |
|---|---|---|
| 1997 - 2006 | Jeep Wrangler | 4WD |