
DelphiCoil Spring Insulator
Part #: TD4654W $25.37
Login for personalized shopping
Description & Specs
Coil Spring Insulator
| Name | Specs |
|---|---|
| Color | Black |
| Inside Diameter | 83.0 mm |
| Material | Rubber |
| Outside Diameter | 129.0 mm |
| Shape | Round |
| Thickness | 36.0 mm |
| Universal Or Specific Fit | Specific |
| Width | 129.0 mm |
Vehicle Fitment
| Years | Vehicle | Drive Types |
|---|---|---|
| 2005 - 2010 | Jeep Grand Cherokee | AWD, RWD |
| 2006 - 2010 | Jeep Commander | RWD, 4WD |