
DelphiCoil Spring Insulator
Part #: TD4647W $34.99
Login for personalized shopping
Description & Specs
Coil Spring Insulator
| Name | Specs |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Rubber |
| Outside Diameter | 154.0 mm |
| Shape | Round |
| Thickness | 42.5 mm |
| Universal Or Specific Fit | Specific |
| Width | 154.0 mm |
Vehicle Fitment
| Years | Vehicle | Drive Types |
|---|---|---|
| 1999 - 2004 | Jeep Grand Cherokee | AWD, RWD, 4WD |