
DelphiSuspension Knuckle Bushing
Part #: TD5063W $9.93
Login for personalized shopping
Description & Specs
Suspension Knuckle Bushing
| Name | Specs |
|---|---|
| Color | Black |
| Grade Type | Regular |
| Inside Diameter | 12.5 mm |
| Length | 42.0 mm |
| Material | Rubber-Steel |
| Outside Diameter | 40.0 mm |
| Universal Or Specific Fit | Universal |
Vehicle Fitment
| Years | Vehicle | Drive Types |
|---|---|---|
| 2007 - 2010 | Chrysler Sebring | FWD, AWD |
| 2011 - 2014 | Chrysler 200 | FWD |
| 2009 - 2020 | Dodge Journey | FWD, AWD |
| 2009 - 2014 | Dodge Avenger | FWD |