
DelphiSuspension Knuckle Bushing
Part #: TD5061W $16.54
Login for personalized shopping
Description & Specs
Suspension Knuckle Bushing
| Name | Specs |
|---|---|
| Color | Black |
| Grade Type | Regular |
| Inside Diameter | 12.25 mm |
| Material | Metal Clad Rubber |
| Outside Diameter | 41.85 mm |
| Universal Or Specific Fit | Specific |
| Wall Thickness | 5.5 mm |
Vehicle Fitment
| Years | Vehicle | Drive Types |
|---|---|---|
| 2007 - 2010 | Chrysler Sebring | FWD, AWD |
| 2009 - 2010 | Dodge Journey | FWD, AWD |
| 2008 - 2010 | Dodge Avenger | FWD, AWD |