
DelphiLeaf Spring Bushing
Part #: TD681W $3.98
Login for personalized shopping
Description & Specs
Leaf Spring Bushing
| Name | Specs |
|---|---|
| Color | Black |
| Grade Type | Regular |
| Inside Diameter | 17.5 mm |
| Length | 36.5 mm |
| Material | Rubber |
| Outside Diameter | 34.5 mm |
| Wall Thickness | 6.5 mm |
| Width | 34.5 mm |
Vehicle Fitment
| Years | Vehicle | Drive Types |
|---|---|---|
| 1978 - 1995 | Toyota Pickup | RWD, 4WD |
| 1985 - 1989 | Toyota 4Runner | 4WD |