
Dorman - HELPWindow Guide
Part #: DOR-45367 $14.72
Call for Availability: +1 (833) 363-1938
Login for personalized shopping
Description & Specs
Window Guide
| Name | Specs |
|---|---|
| Length | 1.80 in |
| Material | Nylon With Brass Insert |
| Package Contents | 2 Window Guides |
| Package Quantity | 2 |
| Packaging Type | Box |
| Strap Width | 1.69 in |
| Thickness (in) | 0.45 in |
Vehicle Fitment
| Years | Vehicle | Drive Types |
|---|---|---|
| 2001 - 2017 | Honda Accord | FWD |