
BoschEngine Auxiliary Water Pump
Part #: BOS-0392020039 $141.66
Call for Availability: +1 (833) 363-1938
Login for personalized shopping
Description & Specs
Engine Auxiliary Water Pump
| Name | Specs |
|---|---|
| Gasket or Seal Included | No |
| Inlet Outside Diameter | 0 mm |
| Inlet Port Quantity | 1 |
| Installation Note | No |
| Material | Mixed |
| Mounting Bracket Included | No |
| Mounting Hardware Included | No |
| Mounting Hole Quantity | 0 |
| Outlet Outside Diameter | 0 mm |
| Outlet Port Quantity | 1 |
| Previously cataloged as # | 0392020054 |
| Rotation | Clockwise (Right) |
| Wattage | 10 W |